Tallinna lumelinn 1984

Posted on 08/03/2011

0


This slideshow requires JavaScript.

This slideshow requires JavaScript.

Ega ma ei mäleta tegelt mis aasta see oli aga ma voin siin olla u. 3 a.
Nostalgiapildid lumelinnast.

This slideshow requires JavaScript.

Siin Rovaniemil muudkui sulab. Natuke paistab igasugu kahtlasi objekte aga veel ei saa aru mis need on. Kui nad on täitsa välja sulanud, siis näete. Muuhulgas seiklesin eile teisel pool joge ja avastasin mingi keskkonnaskulptuuri grupi jääst trooniga ning etnograafiamuuseumi, mis loplikult sulab välja 1. juuniks.

Motlesin veel, et ehkki keskkonnakunst on kaduv, siis selle “ripakilejäämine” kontekstist ja syndm,usest väljas voib väga häirivalt mojuda. Keegi ei seleta mis pagana postid need on, miks nad seal on jne. monikord ei peaks ootama teose isehävinemist. Kui on vaja tuleb teha otsus, et lykkame nyyd koik traktoriga kokku. Muidu on kohad täis objekte, millega inimesed ei oska midagi peale hakata ent ei julge ka eest ära koristada ja samas pole need enam esteetilised.
aga siis tegin veel yhe avastuse.
joe ääres on väga kenad laavud, kus saab suviti istuda voi talvel suuski määrida. Laavu on mones mottes kojast toredam ehitis kuna ta on yhest kyljest avatud ja sa näed mis maastikul toimub. Miks mitte selliseid ka kunstilaagris ära kasutada. kindlasti kohalikud kunstnikud maalivad nende varjus tihti.

Posted in: fotod, lumelinnad