Maasika/varjuetüüdid aias

Posted on 29/07/2011

0


Paberist maasikas, mille ma eile välja lõikasin, ei jõudnud siis veel pildile, kuna päike läks tuttu. Täna murdsin pead, kuhu kaugele pean küll marssima, et maasika varjule kõige ägedam koht leida. Ent õhtul, kui toimetused tehtud, jooksud joostud, poed käidud, õunad küpsetatud, ei olnud jalgades enam rammu…. Just siis tuli appi juhus. Maasikas jäi aiakitli taskust kogematakombel rippu ja selle vari langes õhtupäikses kõrvitsalehele…. wow! Tormasin kaamera järgi ja kuigi pilvevaheajal tuli pisut peenarde vahel ka molutada, sain siiski üsna rikkalikult kaadreid  “aiamaasikaist”. Seejärel ronisin ülbelt ka naabri aeda. Sääl avastasin toredaid struktuurseid objekte, mille pinnal vari eriti kift paistis.

Tuul pillutas pabermaasikat siia-sinna ja raske oli teda, sunnikut, paigale sundida. Ootasin ja klõpsisin ülemääraseid kaadreid, et vahest mõnega näkkab.

jälgige varju murdumist majaseina-akna-peenra piiril ning erinevate struktuuride kombinatsioone ning varju kuju muutusi, kui tuul paberšablooni liigutas

No eks otsustage, kas näkkas või ei. Homme proovin maasikat maasikal – Viljandi linnamaasikail.

This slideshow requires JavaScript.

Posted in: fotod