Veel Lennusadamat vihmavahes

Posted on 01/09/2011

0


This slideshow requires JavaScript.

Oh sa, kuidas vahel veab: läksin kodust välja kell 11, jõudsin Lennusadamasse 11:34 ja juba siis märkasin mere peal müristajaid pilvi. Ei tean´d…. Jõuan? Ei olnud aega mõelda. Asusin vapralt klõpsima. Kõndisin kaid otsast otsani läbi, kõõlusin üle serva  ja kõhutasin posti peal. Natuke ajas pea ringi käima ka… mitte niivõrd kõrge kai, kui mõte sadada külma vette. Koos kalli kaameraga.

Just sel hetkel, kui jõudsin ringiga tagasi Suure Tõllu juurde ja olin saanud kätte just need mõned kaadrid, mille järgi täna läksin, hakkas vihma sadama ja läks pimedaks. Ja jäigi. Ülim vedamine selle päiksega.

Selles moraal: kui mõtlete, et läheks ja teeks, MINGE KOHE. Pildistamisega on siuke asi, et peab usaldama oma vaistu, eriti ilma suhtes.

Teeme täna sedasi: ma panen pildid üles ning teie lähete mingi päev sadamasse  ja otsite, mida ja kus ma olen pildistanud. Mitte ühtegi tervet laeva minu piltidele enamasti ei jää….

Võrdluseks panen järgmisesse postitusse pildid Nusfjordist Norras. Paadisillad on ühed toredamad asjad maailmas.

Üks asi mis mind nende juures võlub on värvid. Merega seotud asjade värvid on erilised… see tekitas mul täna lennusadamast koju tulles veel ühe idee: küll oleks kift teha seal mereteemaline moeshow, kasutades neidsamu roosteseid, tumesiniseid, tindikmusti, liivabeeže, teravpruune ja pilvehalle toone. Modellid nagu laevad, kleidid nagu purjed, sünkroniseerumas ilma ja ümbrusega nii nagu juhtus tänagi: laevad peegeldusid taevas, pilved võtsid laeva kuju, laevatorust tuli pilvetossu… Ja 1. septembri puhul lehvib muude fotode hulgas ka Eesti lipp.

 

Sildistatud: ,
Posted in: fotod